| anemona3000 a întrebat:

HelloTPU! Mie imi place o trupa straina,R5, si in primavara-vara asta au inceput un turneu mondial.intrebarea este :Cand vin in Romania si de unde as putea cumpara bilet?

4 răspunsuri:
| deny1230 a răspuns:

Si mie imi place R5.Care e melodia ta preferata de la ei? A mea cred ca e Loud.winking

| anemona3000 explică (pentru deny1230):

Cauta-ma pe facebook sa mai vorbim. asta e contul meu https://www.facebook.com/anemonastefi.petrica

| flavi26 a răspuns:

Pai...
1.Veneau in Romania daca votau destui oameni (www.r5rocks.com).Poate la toamna:)
2. Poti sa iei bilete de pe site-ul de mai (cel mai sigur mai ales daca vrei Meet and Greet!)sau de la bilete.ro stiu si eu...

| FcSb_Andreea_1982 a răspuns:

Si eu pot sa spun ca sunt obsedata de R5, de abia astept sa vina in Romania