| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

HELP! Buna! Am auzit intr-un restaurant o melodie care nu era romaneasca. E cantata de un barbat si cred ca e un pic in araba dar canta si in engleza.Era lenta amestecat cu house [cred]... Va rog cine stie sa ma ajute... VA ROG! DAU FUNDA CAT CASA SI Vot Inteligent, Folositor si Amuzant! MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa aia cu : cama cama cama ia...istelevetz sa dabig grin?

10 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Daca ai stii ceva versuri, te-am putea ajuta. Macar niste versuri din engleza. Din moment ce o ascultasei la acel restaurant inseamna ca e destul de noua melodia. Daca nu reusesti sa gasesti melodia pe Internet, poti suna la acel restaurant si sa intrebi, alte idei n-am deocamdata. Succes! O zi buna!

| Abcdefg123 a răspuns:

Nu sunt singura :] dar ar putea fi Yarabi - el se la

Incearc`o :]

| ioana_6413 a răspuns:

Mossano - zingarinho?

| foxi a răspuns:

Ne pui sa cautam acul in carul cu fan! Iti pot spune 100 de melodii dupa descrierea ta!

| BiscuiteCuCiocolataa explică:

[seamana cu melodia de la Stomae Alors on Danse... cam in genul asta e melodia] big grin

| BiscuiteCuCiocolataa explică:

Scz dar nu e vina mea de fapt nu eu am auzit melodia ci mama mea si acum ma bate la cap sa o ascult

| BiscuiteCuCiocolataa explică:

A mai auzit melodia in club Athos si refrenul ei e in araba restul in engleza... VA ROG sa ma ajutati daca puteti...

| BiscuiteCuCiocolataa explică:

******* vrea sa eu caut nu sa o ascult big grin*****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kama Ahava daca nu ai aflat pana acum

Răspuns utilizator avertizat