| anonim_4396 a întrebat:

Help! Cand vreau sa downloadez o melodie imi apare o fereastra neagra cu semnul de la vlc in mijloc si canta melodia....cum sa salvez

3 răspunsuri:
| TooNight a răspuns:

Si eu am aceeasi problema x(.Imi apare ca am salvat-o dar n-o gasesc, in tot calculatorul x(

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Inainte sa dai click pe fereastra aia unde apare o fereastra neagra, dai click dreapta: Save link as... si ai salvat-o.bafta!( sa NU dai click pe butonul aia unde apare fereastra neagra, ci dai click dreaptawinking ) sper ca o intelegi ce vreau sa-ti spunwinking

| AndreyBlackJack a răspuns:

Pai, dai click dreapta si alegi ''Salvare ca'', daca este in romana sau ''Save target as'', daca este in engleza. Funda!