| TatarusanuCatalin a întrebat:

Help me! Mi-a trecut prin cap o melodie aparuta in 2019/2020. Un fel de rap/trap cred ca din Albania sau Bosnia sunt baietii. Deci avem asa in videoclip: doi baieti imbracati in trening (unul dintre ei parca era in rosu), un bmw/mercedes mai vechi si in clip apare la un moment dat o capra/tap in lant. Va rog ajutati-ma! Nu mai dorm de cateva nopti din cauza ei.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sa dormi e mai important decat sa te macini pentru ca nu gasesti o melodie. Apoi, ai incercat sa cauti printre cele inscrise la Eurovision?

Daca e sa gasesti melodia, o vei gasi cand te astepti mai putin si tot se va simti foarte bine.Been there, done that.laughing)