| Kitty3D a întrebat:

HELP! Vreau sa imi trag muzica pe mp3 si uitati ce imi zice sad : cannot copy [ numele melodiei]the disk is write-protected.remove the write protected or use another disk. Ce trebuie sa fac sad FUNDA SI VOTURI BUNE!

2 răspunsuri:
| alice014 a răspuns:

Pai. incearca sa dai click dreapta pe el din my computer, dai la properties si daca e bifata casuta read-only sa o debifezi. Daca nu este, o lasi nebifata. Mai umbla pe la properties, poate gasesti ceva.

Răspuns utilizator avertizat