| Rose9 a întrebat:

Cand vreau sa imi bag muzica pe cardul de la telefon imi spune:

Cannot copy (numele melodiei): The disk is write-protected.

Remove the write-protection or use another disk.

De ce imi apare asa? Pana acum nu imi aparea...sad
Ce sa fac sa nu mai apara si sa pot baga din nou muzica?
Va rog ajutati-ma!crying

Răspuns Câştigător
| Malefique a răspuns:

Inseamna ca e dat pe un buton care blocheaza cardul si nu permite copierea fisierelor pe card.
Tot ce trebuie sa faci este sa dai butonul in sus.Acest buton se gaseste in lateral.

| RaicuBogdan a răspuns (pentru Malefique):

Ce buton? nici mie nu m-i se copiaza fisierele pe card. imi da o eroare. despre ce buton este vorba? ca nu inteleg. sad

2 răspunsuri:
| Lilly095 a răspuns:

Poate ca fisierele respective sunt virusate. Asa imi aparea si mie candva cand aveam virusi dar acum nu mai am(mi-am reistalat windowsu) si ma lasa sa-mi pun din nou muzica pe telefon de pe pc.