| dascalu_7622 a întrebat:

Help! vreau sa stiu si eu cat costa o chitara buna, sunt incepatoare si vreau sa incep cu una buna laughing nu vreau electronica sau clasica! cred ca acustica se aude cel mai bine...

Răspuns Câştigător
| Andreea_1209 a răspuns:

Eu pentru inceput ti-as recomanda "Western"...in jur de 200-300 RON(Western)
dar daca vrei acustica nu ar costa mai mult de 200 (adica sunt, dar ce-ti trebuie tie nu)
P. S sa nu crezi ca sfaturile mele sunt doar asa...am si eu chitara (Western)