| Kiko a întrebat:

Hey a inceput sa-mi placa rockul, dar nu gen heavy metal. Gen greenday...my chemical romance... Rockery ce melodii mai stiti de genul asta?

6 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Pe scurt, cei mai jalnici

| Andreea0678 a răspuns:

Three Days Grace - Over and Over
Backstreet Boys - Incomplete
Avril Lvigne - I Will Be
Avril Lavigne - Where Youre Gone
Bullet For My Valentine - Say Goodnight
Godsmack - I Stand Alone
Lonestar - Amezed

| Neah a răspuns:

Asculta linkin parca, 30 seconds to mars, breaking benjamin, avril lavinge si ii iubesc pe cei de la mcr happy, buna alegere

| metallica666 a răspuns:

Cind am citi faza cu my chemical romance mi-am adus aminte de: http://www.youtube.com/watch?v=s-Qgt8AT8eM&feature=player_embedded fara suparare :D

| diianna a răspuns:

Skillet the last night, never surrender, whispers in the dark,
the rasmus justify
three days grace pain, over and over, time of dying
we are the fallen bury me alive
paramore decode
whitin temptation
linkin parca my december, new divide
etcbig grin

| cookie_8788 a răspuns:

Asculta three days grace