| Mariuka23 a întrebat:

Hey! Am ascultat la radio ZU o melodie in care zicea o fata cam asa: I can survive on my own... si dupa aceea canta RAP un barbat si era o melodie pe fundal cu un pian cam asa: tam tam tam... Nu stiu! Zicea cine canta dar iar nu am auzit ca era radioul dat incet! Va rog sa imi spuneti!

6 răspunsuri:
| RiRihXd a răspuns:

Fata canta rap si ea? Ti'as fi zis "i will survive-Gloria Gaynor" dar nu cred.

| Mariuka23 explică:

Nu-i asta... este o melodie mai noua

| Mariuka23 explică:

Nu-i nici asta. dar oricum, multumesc pentru ajutor. In melodie parca spunea si ceva cu without you si dupa aceea : i can survive on my own. si era o melodie pe fundal de pian... si fata nu canta RAP...

| paul1999 a răspuns (pentru Mariuka23):

Nu ai gasit piesa asta? o caut ca un nebun de o gramada de timp..ma ajut si pe mine te rog sami zci cine ocanta si cum se numeste.

| Mariuka23 explică:

Alyssa Reid- Alone again

| Dejayss a răspuns:

ia cauta K.M.G-Povestea lui sau intr aici si descrcale sarputea ca sa fie una din acese piese http://fisierulmeu.ro/top_fisierele_mele.html