| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am auzit la tv o melodie, scria Claudia feat...(nu mai stiu cine big grin ) si se numea touch me, cam asa nu mai stiu sigur.Pe net nu am gasit-o, am gasit o manea pe care o canta o alta pe nume claudia.Probabil daca as sti cu cine a facut featuring-ul as gasi-o. Daca o stiti dati-mi si mie un link, sau macar spuneti-mi cum se numeste exact ca sa o gasesc, please. Funda+voturi!

Răspuns Câştigător
| cobritsA a răspuns:

Salut
Se numeste Claudia Karvan ft Gosia Dorowolska-touch me
Nici eu nu am gasit, trebuie sa o downloadezi
Cauta aicihttp://rapidlibrary.com/index.php?q=gosia+dobrowolska
O zi buna!

| KaRy a răspuns (pentru cobritsA):

Mersi. de aici nu merge, nu inteleg de ce nu este pe nicaieri crying(

| cobritsA a răspuns (pentru KaRy):

Fundita?