| SCRD a întrebat:

Heybatting eyelashes
Am auzit undeva o melodie cu refrenul "i wanna be with you my baybe, i wanna feel your body, everyday ". Mi'ati putea spune cum se numeste? big grin
Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| geoox550 a răspuns:

Simona Nae ft. Emil Lassaria - Paradise
http://www.youtube.com/watch?v=QioyGM1rhtM
asta?:*

3 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

Se numeste I wanna be with you si este cantata de formatia Backstreet Boys. Nu stiu sigur daca este cea pe care ai auzit-o tu, dar versurile sunt asemanatoare si nu ar strica sa asculti si melodia aceasta. Cine stie, poate chiar ai gasit raspunsul castigator!

| SCRD explică:

Va multumescbatting eyelashes!

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Pff stiam da nu mai stiu...incearca i wanna be free