| sorinabubulina99 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru un baiat a aflat ca il plac si nu cred ca ma suporta. Dar totusi vreau sa ma apropii de el. astept raspunsurile voastre

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai din ce cauza crezi ca nu te suporta? Daca are o parere proasta despre tine sau nu ii placi, nu vad cum ai putea sa i-o schimbi. S-ar putea sa nu primesti un raspuns pozitiv si sa suferi mai rau. E bine ca acolo unde nu esti dorita sa nu intri cu forta. Mai sunt cu siguranta alti baieti draguti care te plac, si nu mai trebuie sa te umilesti in fata unuia care nu te place.

| IloveME a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate!
Spui ca nu te suporta atunci de ce vrei sa mai incerci? mi se pare ca vei primi un refuz daca vei deveni insistenta!
Cauta pe altu, are balta pestewinking
Noapte usoara iti doresc!