| MiKeLla14 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare. happy Care ziceti ca este cea ma buna chitara,vreau sa'mi cumpar una, si nu stiu mai nimic despre chitare...Si ma intereseaza si pretul. big grin MuLtUmEsC!
>{. Ofer O Funda Mare.

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Http://www.soundcreation.ro/......d6119.html
Pentru incepatori e buna.
Ia-ti ceva pana in 500 de lei, momentan nu ai pretentii sa canti foarte bine si sa iti cumperi ceva de ordinul zecilor de milioane.Incearca pe o acustica.

| MiKeLla14 explică (pentru FearOfTheDark):

Iti mltumesc foarte mult. Sfatul tau m'a ajutat enorm. :X :X :X MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Spui ca te intereseaza pretul, dar nu ne zici un buget limita? N-am cum sa-ti recomand o chitara din moment ce nu specifici ce fel de chitara vrei, ce pret, ce vrei sa canti.