| Andreea_4376 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare legata de urmatorul sezon "Romanii au talent". Am inteles ca este pe net fisa de inscriere dar unde se pune si numarul pe care il fac (audio sau video). Dar ca se merge si la preselectii in orase. Este obligatoriu sa fac si fisa de inscriere cu tot cu numarul pe care il voi face daca voi merge la preselectii in oras?

Răspuns Câştigător
| continutfragil a răspuns:

Cred ca nu deoarece inainte dadea un site cu data in care erau preselectiile in fiecare oras.Acum mereu cand caut dau peste fisa aia de inscriere.Banuiesc ca trebuie sa te inscrii si apoi sa astepti un raspuns de la el. Mult succes! happy