| Ado_6474 a întrebat:

Hey, am uzit mai de mult la radio o melodie super dar care nu stiu cum se numeste, este mai veche...la refren suna cam asa:
eenie, meenie, money mow,
yeea, yeea, yeea ohh!
o tot caut de saptamani in sir si cand scriu pe google asta imi apare numai nusuferitul ala de Justin Bieber cu melodia eenie meenie. aaaaaa am omis sa spun ca melodia asta e cantata de o femeie.
daca ma puteti ajuta v-as fi foarte recunoscatoare! multumesc anticipat si promit ca dau fundita:*

22 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MR98gRckjmY&feature=related
Asta? Bombalurina - Itsy Bitsy Teeny Weeny Yellow Polka Dot Bikini

| Sin a răspuns:

... avatarul tau ma sperie.

| darrio2007 a răspuns:

Este vorba de formatia ABBA.Este o melodie din anii 80.Era in voga la vremea aceea.

| cinevainpanamea a răspuns:

Justin bieber raised eyebrows eenie meenie

| Madalin a răspuns:

O canta Justin Bieber, daca vrei Ti-o dau.Id meu e Istoc_Madalyn

| ilydude a răspuns:

Nesuferitul de justin?
lol.pai ia`uite.
ca`ti place o melodie de la justin bieber
Justin Bieber and Sean Kingston - Eenie Meenie

| Vanity a răspuns:

Cred ca e justin bieber. Cauta pe youtube justin bieber feat sean Kingston-eanie meanie

| andrutza_5118 a răspuns:

Justin Bieber ft Sean Kingston -enee menie... O ador. Funda?

| DeyuXd a răspuns:

Sean Kingston Feat. Justin Bieber - Eenie Meenie
http://www.youtube.com/watch?v=IR3fOYUPGoI

| BellaRagazza007 a răspuns:

Justin Bieber feat Sean Kingston - Eenie meenie

| Ado_6474 explică:

Hey DeeDee am specificat in descriere ca o canta o femeie...si am spus ca nu este Justin Bieber.
Copii...toata lumea imi scrie aici de Justin, dar nu e el.

| Ado_6474 explică:

Si... darrio2007 poti sa specifici melodia te rog...pentru ca nu o gasesc!

| Ado_6474 explică:

Si a lui Justin...la refren suna:
eenie meenie monye mow...na na

| Ado_6474 explică:

Dc nu intelege nimeni ca melodia asta nu e cantata de Justin Bieber? esta cantata de o femeie...si este in ritm lent. din cate stiu eu Justin e baiat (daca voi credeti altceva e problema voastra) si melodia lui eenie meenie este foarte ritmata!

| Ado_6474 explică:

Si asa tot nu am gasit nimic si nu mai stiu unde sa caut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohh, este mel mea pref... o canta justin bieber cu sean se numeste: eenie meenie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da incearca sa scrii "eenie meenie fara justin bieber"poate ca o sati mearga si apropo justin nu-i nesuferit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey noi ti-am dat raspunsuri. daca nu iti convine ce raspunsuri ti-am dat te rog sa te descurici fara ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este a lui justin bieber si se numeste eani meani

| crissstina a răspuns:

Deci e clar ca au probleme mintale! doamne ba voi nu auziti ca NU e justin bieber? ce dracu tot ziceti de el.doamne maica sfanta

| LacrimiDeInger a răspuns:

Justin Bieber feat Sean Kingston-eenie meenie