| ViseColorate_6532 a întrebat:

Hey :* as vrea si eu sa`mi ziceti niste melodii frumoase de unde as putea sa`mi pun niste versuri la status. Melodii de dragoste, triste, cum o fii thinking fundita :*

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Voltaj-Vara trecuta

| Irinna a răspuns:

Fly Project - Goodbye
Smiley & Marius Moga - De-ai fi un cantec
Legalize feat Diedra - Intre noi
Sistem & Deepcentral - In urma ta

happy

| Beibii a răspuns:

Bullet - A fost odata
Codu' Penal & Monik - Daca n-ai fi tu ( nu e chiar tristahee hee )
Kelly Clarkson - Because Of You
Paulina Laponte - Casi indispensable
Anne's - Atat de greu
El dragon - Mi vida eres tu
Bullet - Abravia
Jasmine - Da-mi dragostea
Dana - Te-am Cautat
Crazy Win - Spunem adio
Arssura - Ultimele cuvinte
Da`Cruz feat. Cosmina - Ingerii nu plang
Vescan & Ligia Moldovan Ea... El
Adela Popescu - Doar tu
Elena Gheorghe - Pana La Stele

fundita?:X

| Miuriel a răspuns:

Voltaj-eu cu mine sau eminem ft. lil wayne-no love. aman2 sunt superbe:X

| cclexa a răspuns:

Eu eram anonim am repetat din greseala

| Bless_3497 a răspuns:

Buna! Si mie imi place sa imi pun versuri la status! De obicei imi pun alea care imi plac sau alea care le gasesc. Iti recomand asta http://www.youtube.com/watch?v=lJJyGozzKI8 sau asta http://www.youtube.com/watch?v=1jyk4YkvCJ8! Sper sa te ajute bafta!