| IlyncaFio a întrebat:

Hey buna. Cine imi da si mie niste melodii rock? Cele mai frumoase [primesc funda!
P.S. Dar vreau sa fie din 2011-2012!

Răspuns Câştigător
| IlyncaFio explică (pentru FearOfTheDark):

Iti multumess pentru raspuns, aproape toate melodiile mi-au placut dar te anunt e greu sa ma nimeresti pe mine si cum am promis ai funda din partea mea!

| IlyncaFio explică (pentru IlyncaFio):

Ms FearOfTheDark

| FearOfTheDark a răspuns (pentru IlyncaFio):

Cu placere.Bine ca inainte am citit ceva pe Metalhead si cand am vazut intrebarea ta imediat m-am intors pe sitehee hee.

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si de ce doar din 2011-2012?

| IlyncaFio explică (pentru CautNume):

Pentru ca vreau mai noi!

| CautNume a răspuns (pentru IlyncaFio):

Asta am inteles straight face
Dar de ce? Te pomenesti ca ai auzit toate melodiile din-ainte de 2010 laughing

| IlyncaFio explică (pentru CautNume):

Nu nu ma pomenesc dar nu prefer muzica mai veche, imi place sa scult melodiile din prezent fiidca dupa imi perd interesul sa le mai ascult! Am propriul stil si asta sunt eu!

| cosminaelena99 a răspuns:

Asculta Evanescence, Linkin Park poate si. Avril Lavigne happy

| AbysWallker a răspuns:

Linkin Park; TFK, Norther; Motionless in white

| XBrunetteX a răspuns:

Asculta de la Linkin Park si Evanescence.

| EvaneSScence a răspuns:

Cele de la Linkin Park sunt mortale...si anul trecut si-au lansat un album bestial...

| Decrepit a răspuns:

Dupa ce m-am uitat prin playlist-ul tau putin, am ajuns la concluzia ca ar fi pierdere de timp, iar tu esti un biet wannabe.Ca informatii pentru tine, fiinta moderna demna de mila, 90% din melodiile legendare de pe lumea asta s-au facut inainte de '95, dar ce zic eu, muzica aia e "de pe vremea lu' bunica". Acum parca vad c-ai sa vii cu ceva replica din categoria "De ce-ai mai raspuns, daca nu poti sa ajuti".Pot sa si ajut, dar nu ne persoane cu gusturi sub-mediocre care au comportament de wannabe.

| IlyncaFio explică (pentru Decrepit):

Pai in playlis-ul meu e muzica pe care o asculta vara mea dar eu vreau sa-mi schimb stilul, nu vin cu nici-o replica pentru ca fiecare e dispus sa-si exprime opinia, un singur lucru : nu-mi pasa ce cred altii despre mine conteaza ce cred eu si cei apropiati mie! Raspunsul tau e doar un simplu raspuns si ai raspuns doar ca sa treaca timpul si iti sunt recunoascatoare ca mi-ai raspun ca altfel in acele citeva secunde in care l-ma citit nu aveam ce sa fac in afara de a ma plictisi!

| FionaFlower12 a răspuns:

Mie imi plac melodiile de la acdc.

| IlyncaFio explică:

Va multumesc pentu raspunsuri!