| MIXHY a întrebat:

Hey? Care este cel mai bun program de facut muzica si videoclipuri

3 răspunsuri:
| Roxanaioana a răspuns:

De muzica nu stiu ce sa-ti zichappy...dar pentru videoclipuri cel mai bun si cel mai simplu e Picasabig grinil poti lua de pe net:eu Picasa folosesc

| Ioana_Muresan_1997 a răspuns (pentru Roxanaioana):

E gratis programul ăla Picasa? Dacă se poate un link de download. Aș avea și eu nevoie de un program pentru a putea face muzică.

| Roxanaioana a răspuns (pentru Ioana_Muresan_1997):

Http://picasa.google.com/ de aici poti sa descarci programul picasa:)