| ewygirl a întrebat:

Hey! Ce imi puteti spune despre Caddy(membrul trupei B. U. G MAFIA)? Cati copii are?

Răspuns Câştigător
| Andra1024 a răspuns:

Caddy s-a nascut pe data de 10 septembrie 1976 in Bucuresti. Il putem numi unul dintre primii MC din Romania. In 1993, Caddy formeaza impreuna cu Tataee Black UnderGround ce urma sa devina mai tarziu B.U.G. Mafia.

A debutat cu numele de scena Klax 187 (klax - sunetul facut de arma, 187 - codul folosit de politistii americani atunci cand se refera la o crima). Caddy reprezinta prescurtarea de la Cadillac.În 4 mai 2010, la ora 23:50, s-a născut Alexandru Ştefan Sfetcu, primul copil al lui Caddilac, membrul trupei BUG Mafia. Să-i trăiască!batting eyelashes