| luchiano96 a întrebat:

Stie cineva de trupa de muzica rap Demonii din 92-93, din care canta membrul trupei bug mafia de astazi, Uzzi

2 răspunsuri:
| gabrielgypps a răspuns:

Multi de pe aici, invatau sa mearga pe vremea aia, sau erau in burta la mami.
eu ii stiu doar de prin 96, findca inainte erau atat de underground ca nu auzise lumea de ei, ma rog de uzzy in general decat prin cartier la el si prin 2 discoteci. oricum si el era copil pe vremea aia canta subtire, nici nu era rap de fapt.

| rihanna_7708 a răspuns (pentru gabrielgypps):

De acord dar oare gasim ceva melodii poze ceva cu trupa pe undeva?laughing