| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce melodii va trezesc amintiri? a mea este Eminem - Space Bound imi amintesc ca o ascultam asta vara cu prietenii pana la 2 noaptea stateam afara big grin

7 răspunsuri:
| 2000doishpe a răspuns:

Hey! Pai... Eminem- Lose Yourself
Tin minte ca prin anii 2000 am primit o caseta Cu Eminem de la un var de al meu, iar ascultand melodia Lose Yourself m-am indragostit de Hip-Hop... 6 ani mai tarziu am inceput sa scriu versuri, sa le inregistrez pe beat ( aveam 16 ani pe atunci ), iar acum spre final pot spune ca Eminem e ca Dumnezeu pentru mine, daca nu era el poate ca nu ajungeam unde sunt acum happy

| Sinitar a răspuns:

Fratilor daca... la voi e o mel,ganditi-va ca la mine sunt sute de melodii rock,rapp, sau mel de genu (nu stiu cum se num genu)laughing:simply red - if you don`t know me by now; savage garde:truly, madly, deeply; eminem-when i`m gone def ft multe mel ale lui eminem. si cele precizate mai sus, cand stateam cu prietenii. pe afara radeam, ne bateam, plangeam. orice faceam imperuna eram o gasca.(si tot in acea gasca am gasit si pers care m-a facut sa o iubesc) acum totul se duce dracu ...doar un prieten care imi e ca un frate, si acea fata, suntem apropiati,,, cu restul nu mai pot spune la fel

| RoseOfTheFire explică (pentru Sinitar):

rolling on the floor ce haios esti

| Sinitar a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

De ce ti se pare ca`s haios? e

| Smile_8278 a răspuns:

Melodia mea preferata este asta:http://www.youtube.com/watch?v=Eu5gdsR7Lu4 stiu ca baiatul de care imi place o asculta si defiecare data cand o ascult imi amintesc de el :|

| RoseOfTheFire explică (pentru Smile_8278):

Mda sunt in aceeasi situatie ca tine tot asa si mie o melodie imi aduce aminte de fostul...