| SHINeeTaemin a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de noul MV al trupei SHINee ? Eu il ador :X http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| Crystal1807 a răspuns:

E cel mai frumos mv al lor pana la momentul actual:X pot doar sa zic ca Taemin arata perfectbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Mai interebi? ^^
Am plans cand am auzit ca fac un comeback si asta a compensat totul :X
Ma bucur ca s-au intors

| SHINeeTaemin explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Eu m-am uitat la vedeoclip toata ziua...e soopeer

| xxdrgn a răspuns:

E doar sinonim cu "PERFECT"!
The shining SHINee is back!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E supeeeerrr...nu xredeam ca romanilor le plac coreeni. iubesc Korea! si trupa SHINee e preferata mea.Il ador pe Taemin, si Onew desigur! ..si pe amuzantul de Key laughing