| LastNight1324235436 a întrebat:

Hey! Cine stie in ce semifinala la Romanii au talent o sa fi Da'Cruz si Raul Sipos?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Raul Sipos - semifinala 3
Da' Cruz nu merge in nicio semifinala

Surse: http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-3-1; http://romaniiautalent.protv.ro/......ina-3.html (vezi comentariile)

8 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca nu l`or ales pe Da `Cruz cryingcrying

| LastNight1324235436 explică (pentru Đϋffγ):

:-((( ce idiootiii! eu pana acum traiam cu impresia k Da'Cruz e in semifinala, Cat de idiot sa fi k s anul l alegi?:-((

| Đϋffγ a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Eu abia asteptam sa vad ce melodie mai canta sad si acum... probabil nu l`or ales pentru ca are scos un album, abar nu am straight face

| LastNight1324235436 explică (pentru Đϋffγ):

El merita sa castige Romanii au talent!

| Đϋffγ a răspuns (pentru LastNight1324235436):

Pacat de el straight face ...de cine iti mai placebig grin? mie imi mai place de alexe razvan

| LastNight1324235436 explică (pentru Đϋffγ):

Alexe razvan ee foaarttteeee tare:X::X:X el si raul sipos sunt pref. mei

| alex99_9407 a răspuns:

Raoul Sipos si Alexe Razvan(Krem) sunt tari

| andresssssssss a răspuns:

Penultima adica a5-a zic eu