| kryspys a întrebat:

Hey cine stie melodia asta de pe fundal de la neata cu razvan si dani de la minutul 57:52 pana pe la minutul 59:33 http://neatza.a1.ro/emisiune/Neatza-cu-Razvan-si-Dani_11 384.html zice ye a need you ye a need you... o nina nina o no i'm a lover you no please me vida o no si mai zice you and i... nu stiu asa am inteles oricum stiu ca nu e bine scris :(( de aia am dat si link-ul si sper sa ma ajutati fundita pentru raspunsul corect :X:X

2 răspunsuri:
| sanki a răspuns:

Buna. liku' tau ma duce la aia sa vad LIVE. zi-mi exact ce emisiune e ca sunt multe in arhiva