| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Ce parere aveti despre acest clip si despre melodie? http://www.youtube.com/watch?v=CTScH7p3nbg [este facut de prietena mea buna] daca aveti cont pe youtube poate va spuneti si o parere;))

Răspuns Câştigător
| crisu_7702 a răspuns:

Deci asta e melodia sufletului meeeeeeeeuuuuuulove strucklove struck

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Amintiri vii!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Dragutzzz love struck

| Selena54 a răspuns:

E Sooooooooooooooooooper! Pur si simplu ador melodia! Melodia asta si altele de genu asta ascultam cu cea mai buna prietena pe la 11 noapte si mama bunicile noastre striugau dupa noi sa mergem in casa! Imi trezeste amintiri. n-o sa uit niciodataseriel alea.

Si melodia c e super dupa cum am mai zis...si prietena ta chiar se pricepe.imi place scrisu si imaginile. :X:X:X

| syryana a răspuns:

Clipu e dragut si melodia, cred ca oricine se regaseste in aceasta melodie, este realitatea redata intr-un cantec.

| frumoasa2k a răspuns:

Clipul este foarte frumos si melodia dar nu imi plac vorbele urate.