| mihaelaalol a întrebat:

Hey cum as putea sa descarc un videoclip de pe youtube(precizez ca am incercat cu real player si cu alte programe si nu a mers)? dau funda pentru un raspuns complet si explicithappy

5 răspunsuri:
| DrinkMySoul a răspuns:

Eu folosesc Vdownloader si merge

| Paula1148 a răspuns:

Descarca youtube video downloader & converter..descarca super, uite tutorial pe youtube cum sa-l folosesti

| blueangel2001 a răspuns:

Buna cel mai bun e Listen To YouTube dai linkul si donwload.

| CostitaAfumata a răspuns:

Cu videoclipul, nu situ, dar daca e doar muzica, flvto e foarte bun.