| Clarissaaz a întrebat:

Hey cum se numeste melodia aceea care o canta un baiat cu niste fete care la inceput este lenta iar la refren devine energica, cand canta fetele dar este in spaniola cred zice asa din cate am inteles eu :,, me gusta tu amor, me gust lo mehor" Asa am inteles eu sper ca ma puteti ajuta... fundita:d

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

La melodia celor de la Fly Project te referi?! ( http://www.youtube.com/watch?v=LtAfVJEJSDI ) < -- Nu sunt sigur!

2 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Fly Project- Musica happy

| LadyAdda a răspuns:

Fly Project - Musica