| love4u a întrebat:

Salutare tuturor, aseara in club am auzit o melodie asa cu un ritm super, melodia din cate am reusit sa retin era cantata si de un baiat, si continea in anumite strofe, din refren parca "te quiero si amor"
Este o melodie pe care am mai auzit-o si pe kissfm, insa nici acum nu am reusit sa aflu cine o canta si cum se numeste, daca ma puteti ajuta, postati si o sa va rasplatesc.

Multumesc pentru timpul acordat!

5 răspunsuri:
| love4u explică:

Stiu ca nu am dat destule detalii, dar asta pentru ca nu prea am reusit sa retin multe din ea, sper sa primesc un raspuns.

| love4u explică:

Nu, nu este Alexinno feat. Starchild - Senorita.
Poate fi acea melodie; care ai zis tu ca o are prietenul tau. happy Incearca si tu sa afli numele, si-ti voi da o funda xD

| robinho17 a răspuns (pentru love4u):

Asta e ..cred :Fabio Da Lera & Alex Mica - Mi Corazon
http://www.youtube.com/watch?v=qys7gDcPcQ0

| robinho17 a răspuns:

Mda...si pe la mijloc canta un reaper e in spaniola...o are un prieten pe phone dar nu stie exact cum se numestetongue

| robinho17 a răspuns:

Alexinno-Seniorita?tongue