| mady05 a întrebat:

Am auzit astazi la radio o melodie. Nu am retinut prea mult din ea cred ca era in limba spaniola o canta o tipa... o melodie de dragoste, la refren era ceva de genu" paso paso paso tu amor tu amor" sper ca am inteles binebig grin. Si nu era energica piesabig grin. Fundita cine ma ajuta

4 răspunsuri:
| mady05 explică:

Deci incredbil, multumesc frumos. Sunt tare mirata...nu de alta dar de atatea ori am vazut melodia asta si niciodata nu am dat play

| Merikk a răspuns (pentru mady05):

Deci al cui raspuns e corect: al lui kimalexa sau al meu?