| anonim_4396 a întrebat:

Hey big grin Am auzit o melodie cantata de un baiat, care semana foarte mult cu Justin Bieber la voce, dar nu cred ca era el deoarece am cautat melodiile lui si nu am gasit'o. Stiu doar ca la inceput zicea forever young de mai multe ori.
Da da, stiu, prea putine indicii, dar am auzit foarte putin tongue

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Daca seamana foarte mult cu Geastin Beaver la voce inseamna ca e cantata de o fata; p

6 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu, nu...nici una din astea...

Inca ceva, chiar la inceput.inainte sa inceapa sa cante zice
aye ye ye, aye, aye.

Răspuns utilizator avertizat
| Grimalkin a răspuns:

Ceva cu ayeyeye la inceput e Hard a Rihannei thinking

| SelluMarrie a răspuns:

Cred ca e jay-z- forever young... dupa ce spui tu ca incepe cu forever young...http://www.youtube.com/watch?v=E1nbvplgElw

Sper ca te.am ajutat :* Fundita?

| VictorRecords a răspuns:

Poate Alphaville - Forever young http://www.youtube.com/watch?v=RHIIATt0BaM

| coolgirl16 a răspuns:

Kesha - We R Who We R Lyrics On Screen