| xBlueAngel a întrebat:

Hey! De vreo 2 zile mi se tot blocheaza youtube-ul. De exemplu atunci cand pornesc o melodie imi apare "A aparut o eroare. Incercati din nou mai tarziu". Dar acest lucru nu imi pare la toate melodiile ci doar la unele. Mai are cineva aceasta problema? Se poate rezolva cumva sau e doar o problema temporara?

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Si la mine face asa, sper ca lucreaza la site, ca de 1 an jumate e designul ala si e urat, sa-l schimbe. devil