| KittyPinker a întrebat:

Hey este adevarat ca deuce a parasit hollywood undead? puppy dog eyescrying daca da, de cesad funda.

2 răspunsuri:
| misumisu a răspuns:

Am auzit si eu asta, dar nu stiu dc a plecat.

| NadiaHeitz a răspuns:

Da...există o grămadă de poveşti. Una spune că Deuce era gelos pe Johnny pentru că Johnny atrăgea mai multe fete decât el. Dar ăsta nu ar fi un motiv pentru care Deuce să fie alungat din trupă. Mai de grabă Johnny ar fi fost dat afară. Prefer să iau lucrurile aşa: Deuce şi J-Dog au înfințat Hollywood Undead pentru ca Deuce să-şi poată întreține familia. După succesul cu Swan Songs, şi-a umplut corpul cu tatuaje şi se pregătea să-şi angajeze un asistent personal. Ceilalți membrii ai trupei au ajuns la concluzia că e foarte ciudat modul lui de a-şi,, întreține" familia. L-au dat afară...