| EmoKidLove a întrebat:

Stie cineva de ce a plecat Deuce din Hollywood Undead? Yo nu stiu dar as vrea foarte mult sa aflu... Funda...

4 răspunsuri:
| MoarteaLaConserva a răspuns:

*tuseste*
Depinde care varianta o vrei. Varianta lui Deuce e ca managerul trupei pur si simplu i-a zis sa nu mai vina la concert(in turneu) si nu i-a zis cand sa mearga la aeroport cu restul din Hu.
Varianta cealalta e ca Deuce avea nevoie de un fel de manager personal, care trebuia platit cu multi bani.
Dar cauza principala, ma rog, comuna, e ca nu a venit la aeroport, si au trebuit sa plece in turneu(sau concert) fara el

| BazikR1 a răspuns:

Din cate stiu eu de si probabil nu e corect inca are o functie ceva gen producator nu stiu sigur m-am gandit la asta pentru ca in "Scene for dumies"la inceput da kurlzz spunea "and this is my son...tha produca"

| Tєσ a răspuns:

Deuce era trist mai tot timpul (nu se stia de ce) iar ceilalti au angajat pe cineva sa il faca sa rada cand se duceau in turneuri. Il plateau prea mult pe tipul ala (comediantul) asa ca l-au conciediat. Cand urma sa inceapa un concert Deuce nu a mai venit deoarece era prea suparat. Nu ceilalti l-au dat afara, el a iesit singur. Acum este intr-o trupa numita 9 lives (pe care o detest), fura negative de la alte melodii iar ei pun versurile rolling eyes

| vermin a răspuns:

Multi spun ca s-au certat, altii spun ca el a plecat din trupa din cauza ca prefera sa cante alt gen de muzica :/