| anonim_4396 a întrebat:

Hey, fetele in general, ce parere aveti despre melodia asta?
http://www.youtube.com/watch?v=Y1xs_xPb46M

13 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Îmi zgârie urechile.

| Downfall a răspuns:

De acord cu Woodenpints.

| GusWaters a răspuns:

Trupa asta e si de homalai, si de hipsteri.Si cine o asculta merita un servetel cu cloroform la gura, ca sa fie violat anal.Sunt mai penali astia de la One Direction, chiar si decat Backstreet Boys. straight face

| Woodenpints91 a răspuns:

De ce fetele? Nu vrei să auzi că e o melodie/trupă/clip gay?

| itscloudyoutside a răspuns (pentru Woodenpints91):

I'm with you... Nu înţeleg ce e aşa special la tipii ăştia, serios. Pentru mine, sunt doar o nouă variantă a cercopitecilor ălora de la Jonas Brothers.

| 20thoughts a răspuns:

Super marfa! Ce tare e trupa asta!

| Element25 a răspuns:

Pentru o trupa pop sau ce gen canta ei mi se pare fain.da imi place melodia, mai ales tipu blond(Niall parca).Nu ascult genu asta de muzica da melodia e simpatica.

| Cristianne a răspuns:

Nu-mi place.și sunt fată, că cine știe, după aia ai dubii.

| alice.twilight a răspuns:

E draguta, chiar daca nu au voci extraordinare, mi-au placut de ei de cand i-am vazut la x-factor.Si daca stai sa urmaresti si jurnalele lor video vezi ca nu sunt obsedati de faima si de bani, acolo se comporta cum sunt ei in realitate...Asta apreciez! Dar celor cu comentarii jignitoare: Nu iti place, treaba ta! Asta nu inseamna ca trebuie sa incepi sa jignesti o trupa de care pun pariu ca nu ai auzit nimc! poti sa spui doar,, nu-mi place" si gata! si @Woodenpints91 baietii astia nu sunt gay.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru alice.twilight):

Probabil nu sunt gay în adevaratul sens al cuvântului, dar arată ca nişte homalăi.

| AnnaLooove a răspuns:

E dragut videoclipul.

| madalina003 a răspuns:

O ador :-x