| SwagSwag a întrebat:

Hey...Imi poate spune cineva cum merg lucrurile intr-un studio de inregistrari? ce se intampla?.cel mai bun raspuns are fundawinking happy

Răspuns Câştigător
| sergiulik94 a răspuns:

Sa incepem cu inceputul, cei ce detin un studio isi cauta voci "speciale", adica acele persoane care intr-adevar au voce, nu toate "parasutele". La studio se adauga negative pentru a contura vocea, iar in final sa poata deveni un hit respectiva piesa. De asemenea intr-un stio se intregistreaza piesele artistilor. In mare cam atat ar fi de spus, restul e pur si simplu magie (sau cum imi place mie sa spun "mana compozitorului"). Sper ca ti-am fost de folos.winking