| danuta98 a întrebat:

Hey, imi puteti zice va rog cateva melodi...nu mai stiu ce sa ascult?

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Http://www.radiourionline.ro dai pe ce gen vrei si asculti, sunt o groaza de posturi radio cu genuri diferite.

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Asculta Holograf, Proconsul, Directia 5, Voltaj, Parlament. Asta e muzica adevarata.

| viatadecacatt a răspuns:

Morris-havanna lover
Puya-fresh
Arssura-o privire
Vescan ft ligia-ultima ploaie
Puya-doamna si vagabontul
David deejay feat dony-temptation
sAHARA-BOUNCE
Chris mayer-confused
Mossano feat sonny flame-indianotech
Pink room feat antonia-roses on fire

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu ascult radio când mă satur de toată muzica ce o am pe comp. Îţi recomand guerrila sau profm black.

| D-Anna a răspuns:

De alea noi:-s
deep central-in love
pixie lot-cry me out
iyaz-replay
sean kingston-face drop
sakira-dit it again

| Gregory a răspuns:

Bună! Accesează, te rog, acest link:
http://www.TPU.ro/......-artistic/
Datorită crizei, și nu numai, anul acesta au apărut, deocamdată, puține piese noi. Mie îmi place cel mai mult la ora actuală:
http://showhype.com/video/mariah-carey-angels-cry-ft-ne-eu/
Audiție excelentă. :)

| Andishor a răspuns:

Judas Priest-Breaking the law

Alternosfera-Vreau sa-mi dai

The Beatles-Hello Goodbye

Green Day-21 Guns

Metallica-Nothing Else Matters'

My Chemical Romance-Teenagers

Nightwish-The Islander

Placebo-For What Is Worth

Scorpions-Wind of Change

The Killers-Spaceman

Heart-Alone

Nu stiu daca o sa-ti placa aceste melodii. Sunt rock, si am observat ca tinerii din ziua de azi asculta mai mult house, rap, hip-hop sau chiar manele.

| flyleaf22 a răspuns:

Automatic loveletter - hush
hey monday - homecoming
paramore - crushcrushcrush
plain white t's - hey there delilah
pink - glitter in the air

| DeMentaa a răspuns:

Smiley-in drum spre marte

| Giuly_3112 a răspuns:

Ce fel de melodi eu ascult doar japoneze vrei tongue?

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Populara muzica care iti spala suletu.
Andreea Voica, Stana Izbasa, Petrica Irimica Miulescu, Camelia miutescu.
Ca banatu'i fruncea.

| Adina_4189 a răspuns:

Ce gen preferi?

| ray_1368 a răspuns:

Daca iti plac piesele house si nu numai poti sa cauti pe kiss sau pe mtv, vibe fm, topuri.Asa o sa stii tot ce e nou.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta si tu undeva in balcani remixata deci scrii pur si sipmlu remoxata ca acolo iti arata si remix da tu scrii cum ti-a spus eu si trebuie sa o asesti selena the scene, fratii jonas cu demi selena si miley nu mai stiu cum se numeste melodia, noi in anul 2000, alex si puya secret discret, tik tok, talpile arse, si nu mi pot sa mai scriu ca ma doare mana si e plictiseala sa iti zic melodii macar bucurate ca tiam spus cte va danuta98 pa.

| georgik21 a răspuns:

Iti recomanand Cumicu:X:angrye ardelean, dar canta super, are voce si accentul specic), Arssura, Nimeni altu, Bitza(maine scoate un album nou), Grasu, si pentru ca tot"se poarta"Guess who si spike. App de guess who ma intreb dc atuci cand a cantat piese cu ombladon"Noapte buna Bucuresti"nu a avut succes ca acum?

| danuta98 explică:

House, pop...