| Katalinna a întrebat:

Hey, incep prin a va zice ca muzica e viata mea :X Deci ascult intruna, cateodata nu mi fac nici temele pentru scoala doar ca sa ascult muzica laughing :X Voi ce gen de muzica ascultati? Si ce parere aveti de melodia "Good Feeling" de la Flo Rida? :X eu o ador :X

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Rock/Metal.
N-am ascultat melodia, dar având în vedere părerea mea despre formaţia respectivă sunt destul de sigură că nu-mi place.

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Am un spectru foarte larg de melodii pe care le ascult dar pasiunea mea ramane rockul happy Heavy metal/Trash Metal/Gothic metal/Symphonic metal (in principiu cam tot ce inseamna Metal). Hard rock/Indie rock/Alternative rock (nu toata gama, sunt foarte multe pe care am inceput sa nu le mai suport, aici ma refer in special la Indie si Alternativ)

| Luminitzalove a răspuns:

Este foarte bine ca asculti muzica si apropo melodia Good Feeling chiar este o melodie foarte tare. Eu de obicei ascult muzica romaneasca cum ar fi melodiile lui Andra, Play and Win, La la band etc. Si straine de asemenea cantarentii preferati sunt Rihanna, Jennifer Lopez etc. Daca iti place raspunsul meu da funda...happy Și asculta tot mai multa muzica
Pa!