| anonim_4396 a întrebat:

Hey pentru cei ce cunosc formatia b2st, colega mea e inebunita dupa yoseob si vrea sa stie daca mai este virgin sau nu laughing. Si va rog dati raspunsuri serioase totusi happy :*
(ei sunt de origine coreeana asa ca sa nu va mirati daca nu ati auzit de ei big grin)

8 răspunsuri:
| Wh0Me a răspuns:

Lol ce intrebarelaughingrolling on the floor)
Am cautat pe google si nu am gasit nimic tongue
!
Nici macar nu am auzit de aceasta formatie, mai ales de ala rolling on the floor))!

| RMC a răspuns:

Si daca numai e se sinucide din dragoste?
Si daca mai e se sinucinde din neputintza?
Concluzia:Condoleantze!

| Freky a răspuns:

Am gasit un articol... si am vazut ca cica nu...happy

| Graphee a răspuns:

Bună.
Habar nu am. happy

Oricum, baftă.
Şi sper să găseşti un răspuns bun. laughing

| Helloimys a răspuns:

Nu stiu..nu cred! mai ales asa ceva nu apare pe ttot internetul

| Axyi96 a răspuns:

Ma ia uitete la mine si vezi acolo raspunsul crying

| Axyi96 a răspuns:

Ieste...devil
se stie pe sistem big grin

| maddaAdoraCastravetiMurati a răspuns:

Colege nebune din a 2-a banca de la perete rolling on the floor