| Bobolicos a întrebat:

Mie imi place de un baiat. Il cunosc de la scoala si am vorbit de cateva ori, insa amandoi suntem timizi si niciunul nu indrazneste sa faca primul pas. As vrea sa stiu cum sa ma apropii mai mult de el si daca respectivul ma place. Ati putea sa dati cateva raspunsuri serioase? (:

Răspuns Câştigător
| mirelush_6159 a răspuns:

Da.ar trebui sa faca el primul pas. daca el te placa, ti-ai putea da seama dupa comportamentul pe care il are fata de tine. daca iti zambeste atunci cand te vede, daca vorbesti mult prin sms`uri cu el...chestii minuscule.si chestiile minuscule pot face ceva frumosbatting eyelashes. sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Buna! Eu zic sa lasi rusinea la o parte si cand il evzi sa mergi la el si sa intrii in vb cu el. il intrebi daca are prietena. si chestii.nu stiu.eu asa as face daca as fi in locul tauwinking Incearca.baietilor le plac fetele ambitioasewinkingFunda?batting eyelashes

| flavia59 a răspuns:

Ceau, cred ca ar treui sa faca el primul pas (el). iar tu cu colegele tale sa mergeti la ceva gen petrcere si sa il invitati si pe el