| anca29 a întrebat:

Hey! Profa mea de muzica a spus sa aducem o melodie populara pe care sa o cantam... Sincer eu sunt cam afoana asa ca puteti sa-mi dati una fffff usoara?

Răspuns Câştigător
| vnvrgvskjdv a răspuns:

Trandafir de la Moldova.Scurta,usoara,cunoscuta...cred ca deja o stii.Bafta :*!

4 răspunsuri:
| lunathemoon a răspuns:

INNA-spre mare e foarte frumoasa sau inevitabil va fi bine-andra. stiu si in spaniola multe, dar nu sunt foare cunoscute

| anca29 explică (pentru lunathemoon):

laughing daca ne punea sa aducem melodii pop era usor, dar ea a spus mel. populare! Stii tu, cantecele alea din popor care se canta la tara!

| lunathemoon a răspuns (pentru anca29):

Am inteles!