| butterflyyy a întrebat:

Hey.puteti sa imi traduceti si mie melodia lui Justin Bieber-Love me like you do? Va rog, si nu vreau raspunsuri de genu : "Invata engleza", pentru ca unele cuvinte nu prea le inteleg. \Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Robin001 a răspuns:

Iubeste-ma asa cum o faci,
Iubeste-ma asa cum o faci,asa cum o faci
Tine-ma strans si nu imi da drumul
Ce sa fac? Cand ma iubesti asa cum doar tu o faci,
Cum doar tu o faci,tine-ma strans si nu imi da drumul
Iubito,Iubito,iubito
Invata-ma,invata-ma
Arata-mi,arata-mi
Drumul spre inima ta
Oh,iubita mea
Te implor domnisoaro,
Punem-ma in mijloc,
Iar de acolo am sa incep.
Uh,Oh
Imi place cum ochii tai iti completeaza parul,
Felul in care acei blugi ti se potrivesc ma fac sa ma holbez
Iti promit ca am sa fiu aici pentru totdeauna,iti jur,
Trupurile noastre atingandu-se in timp ce ma iubesti asa cum o faci tu.

Iubeste-ma asa cum o faci,
Iubeste-ma asa cum o faci,asa cum o faci
Tine-ma strans si nu imi da drumul
Ce sa fac? Cand ma iubesti asa cum doar tu o faci,
Cum doar tu o faci, tine-ma strans si nu imi da drumul.

Iubito, iubito, iubito, lasa-ma(x6)
Sa fiu toata dorinta ta,draguta iubita,
Te implor domnisoaro,du-ma in top(sus)
Si eu am sa te duc mai sus,oh oh

Imi place cum ochii tai iti completeaza parul,
Felul in care acei blugi se potrivesc ma fac sa ma holbez
Iti promit ca am sa fiu aici intotdeauna,iti jur,
Sarutandu-ti gatul in timp ce ma iubesti asa cum doar tu o faci
Iubeste-ma asa cum o faci tu,cum o faci tu
Tine-ma strans si nu imi da drumul,
Ce sa fac? Cand ma iubesti asa cum doar tu o faci,
Cum doar tu o faci,tine-ma strans si nu imi da drumul.

In regula,bine,chiar acolo,
Asa,deoarece cand ma iubesti,o pot simti,
Cand iti bate inima,o pot auzi,oh nu

Cand plangi,nu spune un cuvant,
Nu spune nimic,fato sunt tot al tau,
Iubeste-ma asa cum o faci tu,dar lasa-ma sa merg eu primul,
Asculta cuvintele astea chiar aici,
Iubeste-ma cum o faci doar tu,iubeste-ma ca si cum ar fi ceva nou,
Iubeste-ma,iubeste-ma,
Ca si cum nu exista nimic de pierdut,
Ne vom urca intr-o duba daca vrei o croaziera,
Ne vom arunca in pat daca vrei sa dormi,
Papuci "Louis Vitton",uita-te la mine si fa-o,am o gramada de secrete,
Iubito poti sa ghicesti indicii si daca ai avea de ales,
Stiu ce ai alege,m-ai alege pe mine,asa-i?

Iubeste-ma cum o faci doar tu,
Iubeste-ma cum o faci doar tu, cum o faci doar tu,
Iubeste-ma strans si nu imi da drumul
Ce sa fac? Cand ma iubesti cum o faci doar tu
Ce sa fac, fac, fac?
Iubeste-ma asa cum o faci tu, cum o faci tu,
Iubeste-ma strans si nu imi da drumul,
Ce sa fac? Cand tu ma iubesti cum doar tu o faci.
P.S. Uneori suna aiurea versurile insa acetea suntlaughing

4 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

Dragostea mine ca ai face dragoste mi ca ma iubesti ca ai face, ca să ţineţi-mă strâns şi nu da drumul ce sunt eu să fac? Atunci când iubeşti pe mine ca tine ca ai face, ţineţi-mă strâns şi nu da drumul Baby baby baby Teach me învaţă-mă să mă înveţe Arată mi Arată-mi Arată-mi drumul spre inima ta Oh copilul meu copil I sunt cerşit lady lady mi pune în mijloc, care este în cazul în care I'mma începe Uh oh îmi place cum ochii completând parul modul în care le blugi se potrivesc este de a face mi se holbeze promisiunea voi fi aici pentru totdeauna am jur corpul nostru ii pe atingerea în timp ce mă iubeşti ca ma iubesti ca tine, ca să ţineţi-mă strâns şi nu da drumul ce I a face? Când te iubesc pe mine ca tine ca ai face, ţineţi-mă strâns şi nu da drumul Baby baby baby lasă-mă să-mi să-mi să-mi să-mi să-mi fie toate dorinţa, destul de baby baby I sunt cerşit lady lady, ia-mă la sus acum şi vă voi lua mai mare, oh oh îmi place cum ochii completând parul modul în care le blugi se potrivesc face sa ma uit promisiunea voi fi aici pentru totdeauna am jur saruta pe gat, în timp ce mă iubeşti ca ma iubesti ca tine, ca să ţineţi-mă strâns şi nu da drumul ceea ce am să fac? Atunci când iubeşti pe mine ca tine ca ai face, ţineţi-mă strâns şi nu da drumul bine bine chiar acolo în acest fel, cauza atunci când vă place de mine, simt atunci când inima ta bate, aud, oh nu cand plange, nu spun un cuvânt nu spun nimic fata de eu sunt a ta dragoste mine ca să fac, dar să-mi merge primul pentru a asculta aceste cuvinte chiar aici iubirea-mi cum ai face, iubire mi ca este nou-mi place ca ma iubesti ca nu este nimic de pierdut am voi hop într-un Van, dacă sunteţi tryna croazieră Hop până în ele pat pat, dacă sunteţi tryna amânare Louis V pantofi, a uita-te la mine o face, am primit o mulţime de secrete copilul poate ghici indicii şi dacă aţi avut o alegere ştiu că ceea ce aţi avut alege, ar alege-mă, dreapta?

-Mi place ca ma iubesti ca tine, ca-mi place strâns şi nu da drumul ce I a face? Când mă iubeşti ca tine ca ai face, mi place strâns şi nu da drumul ce am să fac fac?
Dragostea mine ca tine, faci, ca-mi place strâns şi nu da drumul ce I a face? Când mă iubeşti ca faci ca faci, ma iubesc strâns şi nu da drumul, nu, nu, nu...
Da, dragostea mine ca tine, face, face Hmn, dragostea mine ca să fac...
Nu-i asa, da

| butterflyyy explică (pentru oana1):

Nu inteleg nimic din ce ai dat tu copy paste aici.da oricum mersi ca ai incercatwinking

| emstrong a răspuns:

Iubesteme cu o faci tu
iubesteme cum o faci tu,cum o faci tu
tine-ma strans si nu-mi da drumul
ce o sa fac? cand o sa ma iubesti cum o faci tu
cum o faci tu. tine-ma strans si nu-mi da drumul
baby,bay, baby
invata-ma invata-ma
arata-mi. arata-mi
calea spre inima ta
o draga mea.o draga mea
te implor lady lady(doamna)
pune-ma la mijloc
de acolo am sa incep
imi place cum ochii tai se combina cu parul tau
cum blugii stau stransi, ma face sa ma holbez
promit ca am sa fiu aici pentru totdeanuna iti jur
DE AICI SE REPETA APROAOE TOATE VERSURILE, SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR SI SE INTAMPLA SA NU STII ENGLEZA, NU E CEVA RUSINOSbig grin happy

| Te_Ube_Billutz_1998 a răspuns:

Sigur big grin
Iti traduc eu, dar vreau sa stii ca traducerea nu e tocmai cum trebuie pentru ca nu am inteles cateva cuvinte

Justin Bieber - Love me like you do

Iubeste-ma ca pe tine ,  Ține-mă strâns și nu da drumul  Ce sunt eu să fac? Când iubești pe mine ca pe tine  Ca petine, ține-mă strâns și nu da drumul

iubire, iubire, iubire
Invata-ma, invata-ma, invata-ma
arata-mi, arata-mi, arata-mi
Drumul spre inima ta  Oh my Baby  Te implor lady lady  Pune-mă în mijloc  Asta e în cazul în care am început

uh oh  Îmi place cum ochii tăi completarea parul tau Mod care le blugi se potrivesc ma face sa ma holbez  Promit că voi fi aici pentru totdeauna Jur  Corpul nostru se atinge în timp ce tu mă iubești ca pe tine

Sarutandu-se pe gâtul tău în timp ce tu mă iubești ca tine  Iubeste-ma ca te fac, ca tine  Ține-mă strâns și nu da drumul  Ce sunt eu să fac? Când ma iubești pe mine ca pe tine  Ca pe tine, ține-mă strâns și nu da drumul

MAi departe nu prea inteleg si nu pot sa leg cuvintele, imi pare rau, doar cu atat te-am putut ajuta sad