| anonim_4396 a întrebat:

Vreau: multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe, multe. Raspunsuri cu caracterizarea lui Justin Bieber! whistling

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci tu esti licurici? pfuuuu.na.te-am stins.

25 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Hi, i am ză f*cking justin. i love you all,except my fans,and the girls; I hate them, bicăz i love boys, they* re f*cking perfect.I wanna stay virgin untill marriage bicăz i dont have nothing in my pants.I have a horrible voice and it sounds like a girl`s voice and I like it.Sorry now but I have to go to marsupiate with the lupă and the pensetă.

| Bogdanux a răspuns:

Vezi spatiul asta gol? Imagineaza-ti ca e o lista cu cele mai "dulci" vorbe adresate lui Bieber de mine, dar n-am scris pentru ca n-am chef sa visez urat la noapte.Nici acum nu inteleg si nu cred ca voi intelege ce vedeti voi la el... talent, frumusete? Posibil, pentru ca eu sunt prea incapabil sa recunosc "adevaratele valori".Dar totusi... lasati-l sa fiarba in suc propiu.

| Bastet a răspuns:

Bravo ţie, ingeraş

| Dash a răspuns:

Ok, eu am sa dau un raspuns care sa le cuprinda pe TOATE!
Justin Bieber Sucks! He is gay and his music sucks so hard that you can go deaf and glass breaks.

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Gay,lesby,homo,transexual,mai vrei să mai continui?

| NOBODY a răspuns:

Din partea lui Jenel Biberonel:
Sugi,sugi,sugi,sugi,sugi,sugi,sugi,sugi,sugi, sugi, sugi.Da' n-ai ce suge.

| Sconcsiş a răspuns:

Gay nespălat călcat de tractor cu ataş pe vârful muntelui everest în timp ce se masturba cu un microfon

Răspuns utilizator avertizat
| Ciufuliciii a răspuns:

Daca cauti in dictionar cuvintele: Gay, ****, chel, ***, jegos, hannah montana masculina, rapandula, aschimodie, spancliu, papaciocar, polonic castrat, mui de baba, cap de sfecla, cap de tinichea, muratura, rupciugos, scarba, sila, voma gasesti o poza cu Giastin Bieberon.

| Loome a răspuns:

Păi, seamănă cu un prost, dar e mai primitiv.

| Yep a răspuns:

Este prost,urat,gay,tampit,aiurit,afon,mincinos, poponar, si mai presus de toate...

Pute.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Chiar nu ai ce face?
Caracterizarea mea pentru Justin Bieber stiu ca nu o sa-ti placa dar daca vrei raspunsuri, iti dau si eu unul (chiar daca primesc stupiduri de la cei care il urasc) : Justin: dragut, simpatic, o voce suuperlove struck si multe altele! (de bine nu de rau)!

si astept stupidurile pentru ce stiu ca o sa primesc pentru ca imi place JB...

P.S.: ca sa va stresez putin: Babyyyyylaughing!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Atunci @Licurici mersi!

| Afdsa a răspuns:

Gay,popo,,fata,afon,si lista continua...

| d??? a răspuns:

Fraier,idiot,idiot,idiot,cate de multe ai scris acolo?

| Licuriici a răspuns:

@ByankaSustineCampaniaAntiRaport nici nu ma gandeam sa iti dau vot de stupid pana am vazut faza cu "P.S.: ca sa va stresez putin: Babyyyyy" oh go on Deci! De la mine oricum nu primesti dar bafta! Ca am mai multi in lumea mea! laughing

| HappyCandy a răspuns:

E cam mic pentru o vedeta, dar chiar daca il urasc nu imi place sa critic oamenii.

| ideifixeneatinse a răspuns:

Zici de noi ca mintim cand zice ca justin e gay aaa?
ia holbeazate oleaca : http://www.agentia.org/......-5059.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-l incolo de afon, e asa de prost incat as puta sa ****** si sa ******, apoi sa ii **** **** lui Basescu si sa si-o...*este luat de politie pe sus fiindca foloseste cuvinte ilegale*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cazul asta nu mai primesti multe ci multa,multa, multa, multa...stii tu ce multa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si eu iti ofer multa multa multa ...sanatate,cred ca stii bancul, nu?

| ZeleaCodreanu a răspuns:

Sa ma pis la infinit pe astia care mai puneti intrebari cu biber! Retarzilor!

| DhxAlle a răspuns:

Caracterizari :
1. Lui Justin cand ii place o fata se linge pe buze.
2. A avut primul sarut la varsta de 13 ani.
3. Iubeste rap-ul
4. Este atent intr-o relatie.
5. Are rabdare cu o fata.
6. Cand o fata este timida si se inroseste in obraji, el ii zambeste... Se simte ok, pentru ca a facut-o sa se simta speciala.
7. El considera ca trebuie sa faci [sa faca] sex doar cu persoana pe care o iubesti [o iubeste].

Din pacate doar asta mi-au venit in minte si uite si o faza amuzanta [stiu ca multi "cacati" care spun ca nu le place Justin Bieber ( dar de fapt l-ar pupa si in cur ) ] or sa comenteze :
Una dintre chestiile greu de inteles pentru Justin este cum de fetele sangereaza in fiiecare luna si nu mor. Na! [ ZDRENTELOR ] Comentati!

Si acum pentru aia care comenteaza:
Nu stiu ce aveti voi cu Justin Bieber... Nu spun asta pentru ca imi place, dar o spun pentru ca si el a fost trimis cu un scop *sa va faca pe voi sa muriti ca nu sunteti ca el*. Este un tip destul de dragut care a avut putin noroc [norocul pe care unii *cacati* mor ca nu l-au avut]. Nu mai comentati atat pentru ca faceti persoanele care il plac sa se simta aiurea. Nu trebuie sa il iubesti ca sa-i placi melodiile, vocea sau obiceiurile. Nu-l mai tratati ca si cum voi ati fi deasupra lui. Fiecare om are gusturile lui : exemplu: Daca unora le place Florin Salam s-ar simti aiurea daca cineva i-ar contrazice. Si mie imi place atat Justin Bieber cat si Florin Salam insa nu imi place sa ma bag in gusturile altora. Scuze ca v-am jignit dar asta e realitate. Justin e atat o persoana publica cat si un om. Poate ca a facut anumite chestii doar pentru ca e om. Omul le incearca pe toate. Daca nu va place Justin Bieber, nu il ascultati si atata tot. Nimeni nu are dreptul sa critice un om [mai ales voi pe el]. El a avut noroc si a ajuns undeva unde noi nu o sa ajungem niciodata.

Eu sper ca te-am ajutat! :*

| skumpika22 a răspuns:

Ce P**a mea aveti toti cu justin bieber retardati,cretini,jegosi,aurolaci,labagi,sugatori,milogi,boschetarii dracu, pisamas pe voi,de handicapati mintali,acum pe bune, ce avaeti toti cu el, ca voi nu faceti nici cat P**a lui, nici cat un fir de par, asa ca nu va mai cacati pe voi, din cauza voastra e Romania o tara de C***t, muisti drcau, mai ales fetele astea de pe aici, sa va spun eu ceva, dar ar fi sa vina in Romania ati face pe dracu in patru ca sa mergeti la concertul lui, si daca v-ar trage el o privirea (ceea ce nu se va intampla niciodata) ati cadea toate pe spate, asa shhhhht, guritza...ROMANIA E SINGURA TARA CARE IL CRITICA PE JUSTIN BIEBER, si de aici se vede ca e o tara de C***t exact ca voi niste cacatri cu ochi care nu aveti alta treaba, vedeti-va dracu de muci vostri si lasati-l pe el in pace...
CLAR?