| Biuka a întrebat:

Hey! :). Se poate face un filmulet de genu: http://www.youtube.com/watch?v=uEX2xlq6A9g cu Windows Movie Maker? adica tot tacamul. pozele care se misca. scrisul care apare si dispare si tot;;). Multzam :-x

3 răspunsuri:
| Joanne a răspuns:

In mare parte da... Deci poti sa te apuci de treaba!

| camionagiull a răspuns:

Da se poate sa faci!

| Fan7a a răspuns:

O Da. Am facut si eu asa ceva de mult. A iesit foarte misto. Poti dar smekeria e sa iti dai seama cum. Eu tot ce stiu pe computer stiu din prostiile facut la mine pe PC. am stricat PC de 200000 ori. in fine da se poate.