| AddictedToLife a întrebat:

Hey! Stiti cumva cat coosta o lectie de chitara? Vreau sa invat sa cant la chitara si as vrea sa am o idee de cat costa o lectie pe saptamana sau ceva in genu'...

2 răspunsuri:
| alecsandor a răspuns:

Salutare, in cazul nostru (echipa www.lectii-de-chitara.ro), pretul unei lectii de 90 de minute este de 60 ron daca se desfasoara la unul din sediile noastre din Bucuresti sau 80 de ron la domiciliul tau sau intr-o alta locatie aleasa de tine. Te asteptam cu drag daca esti din Capitala si vrei sa studiezi chitara intr-un mod placut si eficient: http://www.lectii-de-chitara.ro/lectii-de-chitara-guitar-lessons/

Mult succes in toate!

| wforweirdo a răspuns:

Eu plătesc 20 de lei pe oră, dar de obicei stau o oră jumate, cam aşa.