| Angelic13 a întrebat:

Deci de la un timp ma sacaie o idee, VREAU SA INVAT SA CANT LA CHITARA! Am auzit ca este foarte greu si etc. Intrebarea este, unde pot invata? Stiti profesori? As vrea sa fie in sectorul 2 ptc. sunt foarte ocupata si nu am chef sa merg la capatul lumii sa invat...

Merci happy!

4 răspunsuri:
| alecsandor a răspuns:

Salut, daca iti doresti sa inveti sa canti la chitara, te pot ajuta. Predau la Unirii (este in Sectorul 3, dar oricum central). Ai aici detalii despre lectii + datele de contact:
http://www.lectii-de-chitara.ro/lectii-de-chitara-guitar-lessons/

| mihaibrasov a răspuns:

Nu e asa de greu cum spun toti. Pur si simplu iti cumperi o chitara si te uiti al niste tutoriale pe youtube pentru incepatori. Mare smecherie nu e. Iti zic eu, am invatat singur, pana cand m-am plictisit happy

| IIIx333III a răspuns:

In sectorul 2 nu prea stiu...eu am facut chitara la palatul copiilor... dar e in sectorul 4. Dar eu cred ca merita ostenealawinking

| koshmarul a răspuns:

Wauuu. asta e si visul meu de mic... succes.