| Alice270246 a întrebat:

Hey TPU
Această întrebare e pentru utilizatorii aplicației Zedge. Îmi puteți da niște idei de tonuri de apel de pe Zedge? Să nu fie cu muzică clasică, ci pop sau ceva care e în trending. Sau puteți să îmi spuneți ce ton de apel aveți voi. Mulțumesc mult. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Eu am o melodie din desene animate (sandi belle) insa daca tot vrei piese in trend poti selecta la fiecare categorie vezi dupa numarul de descarcari a piesei si iti dai seama daca piesa are 2 milioane inseamna ca e in trend

1 răspuns: