| JustAna05 a întrebat:

Acum vreo 2 zile,am auzit o piesa super tare care mi-a ramas in cap. Problema este ca nu am gasit-o pe net desi am cautat-o o zi intreaga. Mai tin minte doar refrenul piesei si suna cam asa: "Stop what you're doing and jump,jump, jump". Iar jump se repeta de mai multe ori in refren. Sper tare mult sa gasesc piesa. Merci anticipat! Funda +vot celui mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Italobrothers- Stamp On The Ground.
Sper ca asta e melodia pe care o cauti!

| JustAna05 explică (pentru PainTech):

Nu e asta. Dar merci de raspuns! Si piesa asta e tare.

| TheRealFantasy a răspuns:

House of Pain - Jump Around
sau
Kriss Kross - Jump

| JustAna05 explică (pentru TheRealFantasy):

Nu...stiu piesele. Au fost primele pe care le-am gasit cand am inceput sa caut. Merci oricum!