| pisicutzza990 a întrebat:

Hey,TPU! Am mare nevoie de ajutorul vostru! Eu si 3 colege vrem sa dansam de 1 iunie.Problema este ca ne trebuie o melodie,si nu stim pe care sa facem.Da,mai este mult,dar macar dansul sa il facem,pentru ca avem mult de invatat, si nu o sa avem timp.Asa ca,va rog mult de tot sa imi lasati cateva melodii pe care putem face dansuri,chiar daca sunt vechi,nu conteaza, dar sa nu fie lente.

P.S. Vot + Funda!

1 răspuns:
| Botezan_Anamaria_1992 a răspuns:

Eu va sugerez Alex Velea -Minim doi, Nichole Cherry-Memories.