| aniriiiiii a întrebat:

Helloo! Cine face parte din vreo trupa hip-hop sau breakdance? As vrea si eu melodii hip-hop etc pentru a dansa, am o trupa si nu stim pe ce melodie sa dansam, am vrea sa facem o melodie din mai multe piese, dar nu prea mai avem timp, vrem sa dansam la balul bobocilor si as vrea o melodie gata facuta, sau cel putin idei de melodii pe care am putea dansa dau FUNDAAAA!

1 răspuns:
| Maiutza a răspuns:

Eu cu trupa mea am facut o coregrafie pe Psst a lui Snoop Dog! Are ritm misto!