| BeDifferent a întrebat:

Hey tpu..am o intrebare! Am spectacol la cor si nu stim ce sa facem in afara de cantat.Ce ar trebuie sa ma adaugam..Adica vrem sa cantam dar sa facem si altceva pe langa asta..pentru ca vor fii multi directori, profesori, invatatorii si inspectori..Am vrea o sceneta mai amuzanta..Idei?

P.S DAU FUNDAAA

2 răspunsuri:
| mustard a răspuns:

Poate cantati ceva mai neconventional, cam asa: http://www.youtube.com/watch?v=iuYutmFPPK4

| BeDifferent explică (pentru mustard):

Nu cred ca se poate asa ceva..pentru ca nu vor intelege toti.laughing)))